Telewizja Proart jest inicjatorem wielu akcji o charakterze charytatywnym.

Od 2001 organizujemy zbiórkę żywności dla najuboższych mieszkańców miasta Ostrowa Wielkopolskiego pon nazwą „Niech wszyscy mają Święta”. W tym przedsięwzięciu od samego początku pomaga nam Stowarzyszenie Konferencja św. Wincentego a'Paulo oraz Caritas.

 

 

Od 2004 roku nieprzerwanie Telewizja Proart przeprowadza akcję „Oddaj krew z kablówką”. W ten sposób pomagamy ofiarom wypadków, chorym i wszystkim tym, którym krew ratuje życie. Ufają nam setki krwiodawców, którzy są z nami od lat i dzięki którym to przedsięwzięcie może być realizowane. 

 

Telewizja Proart jest organizatorem wielu konkursów i zabaw o różnorodnej tematyce. Wiele z nich pojawia się sezonowo i jest ściśle związana z kalendarzem.

Rokrocznie dla najmłodszych organizowany jest konkurs na „List do świętego Mikołaja”  >>> Regulamin konkursu <<< . Z kolei całe rodziny zapraszamy do udziału w konkursie „Pomysłowy bałwan”. W pamięci naszych widzów zapisał się „Konkurs z jajem” organizowany przed Wielkanocą.

 

Telewizja Proart organizuje także wspólnie z portalem wlkp24.info szereg konkursów, w których nagrodami są bilety na koncerty, do kina oraz zaproszenia na kolacje i wszelkiego rodzaju atrakcje kulturalno-sportowe.

Zachęcamy zatem do systematycznego zaglądania na stronę Telewizji Proart, portalu wlkp24.info oraz śledzenia Wydarzeń i innych programów stacji.